dr Marek Borowiński - kolor designer
kolor designer

Kolor w Biznesie


dr Marek Borowiński absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, jest ekspertem w dziedzinie komunikacji kolorem. Prowadzi własną firmę konsultingową MarekBorowinski.com której misją jest przygotowywanie profesjonalnych rozwiązań dla klientów biznesowych i indywidualnych. Specjalizuje się w psychologii koloru. Jego pasją jest kolor oraz wpływ jaki wywiera on na ludzi. Szkolenia i wykłady, które prowadzi cieszą się olbrzymim powodzeniem w Polsce i za granicą.

dr Marek Borowiński jest jurorem w wielu specjalistycznych konkursach m.in. w konkursie organizowanym przez wydawnictwo ProMedia na najlepszą stronę internetową wśród handlowców oraz producentów w branży mody i dekoracji? Z jego wiedzy i doświadczeń korzystają media zapraszając do udziału w wielu programach i audycjach. Autor wielu publikacji poświeconych komunikacji kolorem i wpływie barw na zwiększenie sprzedaży. Od wielu lat pracuje jako doradca i konsultant podpowiadając innym właściwe rozwiązania.

dr Marek Borowiński uważa, że właściwie zastosowany kolor w komunikacji firmy i produktu, w stronach internetowych zdecydowanie poprawia ich konkurencyjność na rynku, a w ten sposób zwiększa rozpoznawalność marki oraz sprzedaż. Natomiast kolor, który jest odpowiednio użyty w otoczeniu domowym, w ubraniu poprawia jakość życia, ułatwia kontakty interpersonalne i wpływa na wiele pozytywnych zmian.

dr Marek Borowiński chętnie słucha każdego i interesuje się wszystkimi tematami z jakimi się zwracają do niego osoby biznesowe i indywidualne.

wejdź na : www.marekborowinski.com

kolor w biznesie

Kolor w Biznesie.pl

Naszą pasją jest kolor i jego zastosowanie w biznesie. Badamy w jaki sposób barwy wpływają na komunikację. Począwszy od logo, aż po pełną identyfikację wizualną. Tworzy dla naszych klientów niepowtarzalne zestawy kolorystyczne. Pracujemy w wielu projektach, w których barwa jest ważnym elementem. Naszą największą kompetencją jest umiejętność projektowania koloru i skutecznej komunikacji.


Szkolimy wiele firm i instytucji propagując wiedzę z psychologii koloru. Tworzymy i projektujemy trendy kolorystyczne obowiązujące w kolejnych sezonach.

© 2008 kolorwbiznesie.pl home | portfolio | realizacje | kontakt
design: PixelBase cms: TechArts